A Szombathelyi Parkfenntartási és Temetkezési Kft. megbízásából a Prenor Kft. 2011. június 28-30. között a balesetveszélyes fák kivágást végzi Szombathely területén. Többek között a Gagarin út 27. számú ház előtt, ahol egy hársfát, a Múzeum parkban, ahol ugyancsak egy hársfát, valamint a Gayer-parkban egy páfrányfenyőt vágnak ki. A balesetveszélyes fák kivágása azok rossz statikai- és egészségi állapota miatt vált szükségessé. A szakvéleményt akusztikus tomográffal végzett műszeres vizsgálatok alapozták meg.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!