Szombathelyi Osztrák-Magyar Nyári Egyetem

Immár nyolcadszor szervez közös nyári egyetemet a Bécsi Egyetem Európai Összehasonlító Nyelv- és Irodalomtudományi Intézete és a szombathelyi Savaria Egyetemi Központ Uralisztikai Tanszéke. Július 3. és 22-e között, osztrák illetve magyar egyetemi és főiskolai hallgató tanul Szombathelyen. A nyári egyetemen 24 osztrák hallgató napi négy órás intenzív magyar, 24 magyar hallgató pedig intenzív német nyelvtanfolyamon vesz részt. A kurzus oktatói maguk is kétnyelvűek. A nyelvoktatás mellett délutánonként osztrák valamint magyar kultúrtörténeti tematikájú előadásokon, közös kirándulásokon, filmvetítéseken, szabadidős programokon vesznek részt a hallgatók. Az előadások és a kirándulások a kelet-ausztriai és a nyugat-magyarországi régióhoz kapcsolódnak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek