Uniós támogatásból újul meg a sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola. Az önkormányzat több mint 197 millió forintot nyert el Széchenyi Terv pályázatán. A támogatás segítségével az 1975-ben épült általános iskola oktatási épületrészének felújítása, korszerűsítése valósul meg, hiszen az intézményen átadása óta jelentősebb mértékű, átfogó felújítási munkát nem végeztek. Az összesen 219 millió forintos beruházás részeként áthelyezik a logopédiai foglalkoztatót, 2 fejlesztő-csoportszobát, könyvtárat és a hozzá kapcsolódó raktárat alakítanak ki. Megtörténik az épület hő-, hang-, és vízszigetelése, nyílászáró cserék, magastető ráépítés, valamint a gépészeti és villamos hálózat cseréje. A projekt része a teljes körű, valamennyi fogyatékosságra kiterjedő akadálymentesítés is. A kivitelezést elnyerő BUILD-ÉP Kft-vel június 27-én kötött szerződést az önkormányzat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!