Kitüntették a szombathelyi közterület-felügyelet igazgatóját

Varsányi Péter
Mészáros Zsolt

Pintér Sándor a Magyar Köztársaság belügyminisztere 2011. július 1-e, a Köztisztviselők és Kormánytisztviselők Napja alkalmából, eredményes szakmai tevékenysége elismeréséül Dr. Varsányi Péternek, a szombathelyi közterület-felügyelet igazgatójának a

Köz Szolgálatáért Érdemjel

Arany Fokozatát adományozta. Az elismerés átadására 2011. június 30.-án a Belügyminisztérium Márvány Aulájában megtartott központi ünnepségen került sor.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek