Pintér Sándor a Magyar Köztársaság belügyminisztere 2011. július 1-e, a Köztisztviselők és Kormánytisztviselők Napja alkalmából, eredményes szakmai tevékenysége elismeréséül Dr. Varsányi Péternek, a szombathelyi közterület-felügyelet igazgatójának a
Köz Szolgálatáért Érdemjel
Arany Fokozatát adományozta. Az elismerés átadására 2011. június 30.-án a Belügyminisztérium Márvány Aulájában megtartott központi ünnepségen került sor.