Őrizetbe vették Szilvásy György volt titokminisztert

Az információt Gyurcsány Ferenc közölte Facebook-oldalán, azaz: "Beszéltem Szilvásy családjával. Annyi világos, hogy Gyurit hajnalban őrizetbe vették, és államellenes bűncselekménnyel gyanúsítják. Gondolom, kémkedéssel, mint korábbi beosztottját, Galambos Lajost." A Hírszerző még pénteken számolt be arról, hogy az ügyészség Galambos Lajos, a Nemzetbiztonsági Hivatal volt főigazgatójának ügye kapcsán vizsgálódik Szilvásy György egykori titokminiszter ügyletei után, a rendőrség pedig pénteken az esti órákban házkutatást is tart nála. A Magyar Nemzet az intézkedést az Egymásért, Egy-Másért Alapítvány ügyével hozta összefüggésbe; mint írták, Galambos Lajos az alapítvány kuratóriumának tagja volt, és az ügyben egy aktív, valamint egy volt NBH-s munkatársa is érintett.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek