Tízen haltak meg az elmúlt két napban közlekedési balesetben az ország útjain - Vas megyében az elmúlt napokban több súlyos kimenetelű közlekedési baleset történt. A 8 balesetben 1 ember halt meg 6-an súlyos, míg 12-en könnyű sérüléseket szenvedtek. A Vas Megyei Rendőr - Főkapitányság vasárnap reggel kiadott közleményében az áll, hogy több balesetnél alkoholt fogyasztott a sofőr, illetve nem tartották be a közlekedési szabályokat. A rendőrség óvatosságot kért az autósoktól és hogy vegyék figyelembe a változékony időjárási körülményeket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!