A német gyártó elárulta, hogy a 2012 decemberében beinduló új szentgotthárdi üzemrészben háromféle motorcsaládot állít majd elő - várhatóan most is itt gyártják majd azokat a motorokat, amelyek iránt igazán nagy igény mutatkozik -írta a hírtv.hu. A németek úgy szervezik a gyártást az új magyar üzemben, hogy a háromféle motor gyártásának arányán gyorsan változtathassanak, azaz a termelés pontosan igazodjon az aktuális kereslethez. A szentgotthárdi beruházás egy jóval nagyobb modernizációs program része, amely a teljes Opel-választék megújítását célozza. Összesen kilencmilliárd eurót költ a gyártó 2014-ig fejlesztésre. A hosszabb távú cél az, hogy az Opel végre ismét nyereséget hozzon, bár erre az elmúlt évtizedben alig volt példa -olvasható.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!