Marketingterv egyeztetés Sárváron

A múlt hónap végén rendezték Sárváron a Magyar Turizmus Zrt. Nyugat-Dunántúli Regionális Marketing Igazgatóságának szervezésében azt az egyeztető fórumot, amelynek témája a turisztikai régió 2012. évi marketingterve volt. Az eseményen a régió jelenlegi és alakulóban lévő TDM-szervezetei, Tourinform irodáinak szakemberei képviseltették magukat- tudatta az OBJEKTÍV Hírügynökséggel az MT Zrt. A résztvevőket Dr. Vancsura Miklós, a sárvári fürdő igazgatója köszöntötte, bevezető előadásában többek között felhívta a közönség figyelmét a turisztikai és gazdasági folyamatok elemzésének fontosságára. A rendezvényen Tama István igazgató mutatta be a Nyugat-dunántúli RMI 2011. évi tevékenységét, kampányait, valamint a jövő évi terveket is. Az MT Zrt. Nyugat-dunántúli Regionális Marketing Igazgatósága készülő marketingtervéhez július 31-ig írásban várja a javaslatokat, észrevételeket a tama_KUKAC_itthon_PONT_hu címen.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek