Mentőhelikopter kellett az árokba borult autó utasához

Súlyos sérüléseket szenvedtek annak az autónak az utasai, ami kedden délután letért az útról és árokba borult Rábafüzes közelében. A jármű egy jobbra ívelő kanyarban eddig tisztázatlan okból megcsúszott, letért a menetirány szerinti bal oldali útpadkára és az árkon áthaladva egy fának ütközött, végül a tetejére borulva az árokban állt meg. Az elsődleges orvosi vélemények szerint a gépkocsiban utazó három személy közül ketten életveszélyes sérüléseket szenvedtek. Az életveszélyes és könnyű sérülteket a szombathelyi kórházba szállították, amihez mentőhelikoptert is igénybe vettek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek