Elvitték….
Szombathelyen a Mikes Kelemen utcában parkoló egyik személygépkocsi ablakát törték be ismeretlen tettesek és az utastérből kb. 30.000 Ft készpénzt vittek magukkal. Az ügyben büntetőeljárás indult.
Körmenden az egyik lakóház zárt lépcsőházának kerékpártárolójából tulajdonítottak el ismeretlen tettesek egy kerékpárt közel 15.000 Ft értékben. Az ügyben eljárás indult.
Ittasan közlekedett…
Egy tehergépkocsijával közlekedő gencsapáti férfit vontak intézkedés alá szombathelyi járőrök. Az igazoltatás során alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott, ezért nevezett személyt a Szombathelyi Rendőrkapitányságra előállították. Ellene büntetőeljárás indult.
Egy kerékpárral közlekedő szombathelyi férfit vontak intézkedés alá szombathelyi járőrök. A férfivel szemben a helyszínen alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott, ezért nevezett személyt a Szombathelyi Rendőrkapitányságra előállították. Az ügyben eljárás indult.
Előállították…
Az egyik szombathelyi áruház parkolójában vontak intézkedés alá egy kőszegi férfit a járőrök. Nevezett személy a többszöri rendőri felszólítás ellenére sem igazolta magát, illetőleg az intézkedés során a helyszínről távozni akart, ezért a Szombathelyi Rendőrkapitányságra előállították. Ellene szabálysértési eljárás indult.