A hosszúperesztegi képviselő-testület megállapodást kötött a szombathelyi Egészségügyi Alapellátó Intézménnyel. Ennek értelmében a helyi lakosoknak nem kell utazniuk, ha a háziorvos vérvételt rendel betegének. A megállapodás szerint minden pénteken reggel nyolctól tízig a hosszúperesztegi orvosi rendelőben veszik le a vért, amit aztán Szombathelyre szállítanak vizsgálatra. Az önkormányzat biztosítja a vérvétel személyi és tárgyi feltételeit, így könnyítve meg a község betegeinek rugalmasabb ellátását.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!