Ittas vezetés és lopás - Zsaruhírek mára

Rendőrségi hírek 2011.07.07. Elfogták… Járőrök állítottak elő egy szombathelyi hölgyet, mivel Szombathelyen az Oladi dombon lévő egyik kiskertből kb. 2 kg meggyet, illetőleg egy másikból közel 7 kg sárgabarackot kísérelt meg eltulajdonítani. Az elkövető az egyik ingatlanra a kertajtó leemelésével, míg a másikra a kerítésen átmászva jutott be. A kb. 4.000 Ft-ra tehető lopási kár megtérült. Ellene büntetőeljárás indult.

Ittasan közlekedett…

E

gy személygépkocsijával közlekedő szombathelyi férfit vontak intézkedés alá a járőrök a ma hajnali órákban Szombathely belterületén. Az igazoltatás során nevezett személlyel szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott, ezért a férfit a rendőrök a Szombathelyi Rendőrkapitányságra előállították. Ellene büntetőeljárás indult.

Elvitték…

Lukácsházán az egyik lakóházba az ajtó befeszítését követően jutottak be ismeretlen tettesek és onnan kb. 50.000 Ft értékben arany ékszereket tulajdonítottak el. A rongálási kár közel 30.000 Ft. Az ügyben büntetőeljárás indult.

Neki tolatott…

Kőszegen az egyik ház előtt parkoló személygépkocsinak feltehetően figyelmetlenség miatt tolatott neki egy szombathelyi férfi tehergépkocsijával. A várakozó jármű bal oldala, illetőleg jobb első kereke sérült meg és ezzel közel fél millió Ft anyagi kár keletkezett.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek