Felavatják az új UNESCO-tanszéket Kőszegen

Új tanszékkel bővült a kőszegi egyetem. A kőszegi Társadalomtudományok és Európa-tanulmányok Intézete Alapítvány az ISES és a Budapesti Corvinus Egyetem együttműködésében új tanszéket állítottak fel. A tanszéket a Kőszegi Nyári Egyetem keretén belül ma avatják fel. Az ISES egyetemi intézet és a Budapesti Corvinus Egyetem a képzés megerősítése érdekében egy különleges könyvtárat hozott létre. Ehhez az épületet a Sgraffitós-házat Kőszeg adta. Az új tanszék képzéseire elsősorban a már diplomával rendelkezők jelentkezését várják - mondta el rádiónknak Miszlivetz Ferenc egyetemi tanár.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek