Újabb halálos baleset a 86-os úton. Meghalt annak a személyautónak a vezetője,amely árokba futott, majd egy oszlopnak csapódott vasárnap hajnalban a Győr-Moson-Sopron megyei Páliban - közölte Kálmán Gabriella,a megyei rendőr-főkapitányság sajtügyeletese az MTI-vel. A katasztrófavédelem megyei ügyeletese, Bogdány Balázs főhadnagy tájékoztatása szerint a gépkocsi 29 éves sofőrje a baleset során kiesett járművéből és az autó alá került, onnan kellett a tűzoltóknak kiemelniük, de életét a mentők nem tudták már megmenteni. Az elmúlt 24 órában 136 személyi sérüléssel járó baleset történt. A rendőrség felhívta a figyelmet arra, hogy a hétvégén erősödött a forgalom, különösen az olyan tranzit útvonalakon, mint a Szombathelyen is áthaladó 86-os út.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!