Július 14-én, csütörtökön 13 órakor Szombathely Fő terére érkezik a jótékonysági kezdeményezés, aminek kiindulópontja az, hogy az éhező gyermekek legnehezebb időszaka a nyári szünet: közel húszezer gyermek fizikai léte múlik ugyanis Magyarországon azon, hogy az iskolában, óvodában kedvezményesen, illetve ingyenesen jutnak ennivalóhoz, ami a vakáció alatt gyakran nem adatik meg számukra. A Gyermekétkeztetési Alapítvány „Adj, hogy ehessenek!” elnevezésű figyelemfelkeltő és adománygyűjtési akcióján a vasi megyeszékhelyen jelen lesznek a Haladás FC játékosai is, akik személyesen hívják fel a lakosság figyelmét az adománygyűjtés fontosságára. A szombathelyi önkormányzattal együttműködve száz rászoruló családnak osztanak majd élelmiszert a szervezők.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!