Tavasztól lehet horgászni az árvíztározónál

Ügyvezető elnököt választott a Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei Szövetsége. A tisztséget ezentúl Puskás Norbert tölti be határozatlan időre, de segítségére lesz a korábbi elnök Csécs Sándor is, aki tavasszal nyugdíjba vonult. Az új vezető hét éve dolgozik a szövetségnél, eddig szervezési, pályázati és kommunikációs feladatai voltak. Puskás Norbertre komoly feladatok várnak a közeljövőben. A héten derült ki ugyanis, hogy a szövetség elnyerte a horgászati jogot a Lukácsházi víztározó két tavára. Az egyesület 15 évig rendelkezik a halászati joggal, jövő tavasszal már akár horgászni is lehet ezeken a tavakon.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek