Felhívás: keresik a nagyértékű abroncs tolvaját

A Körmendi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást folytat ismeretlen tettes ellen, aki 2011. június 24. és 28. között a Szentgotthárdi Erdészeti Igazgatóság őriszentpéteri telephelyéről, az ott álló Valmet típusú erdészeti rakodógépről leszerelt és magával vitt két gumit kerékabronccsal együtt, amik nem akármilyenek, az anyagi kár ugyanis meghaladja a 2 millió forintot. A rendőrség kéri azok jelentkezését, akik az esettel kapcsolatban információval rendelkeznek, hívják a 94/592-632-es telefonszámot vagy jelentkezzenek a 107-es segélyhívó számon. Az Erdészeti Igazgatóság 300.000 Ft nyomravezetői díjat ajánlott fel.

-
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek