A lakosság egytizedétől követel pénzt az adóhivatal: több mint egymillió embernek van kisebb-nagyobb köztartozása - ismerteti a Magyar Nemzet. A Nemzeti Adó- és Vámhivatal által a napilap számára készített kimutatásból kiderül: egy érintettől átlagosan 165 ezer forint befizetését várja a NAV. A számsorok azt mutatják, hogy az utóbbi években jelentősen megemelkedett az adótartozást felhalmozó magánszemélyek száma. Míg három évvel ezelőtt hétszázezer embernél tartottak nyilván adósságot, addig tavaly már kilencszázezer, az idén több mint egymillió polgár maradt el a közterhekkel. Míg a hatóság a magánszemélyektől összesen 170 milliárd forintot vár, addig a cégvilágon 2100 milliárdot hajtana be - olvasható a Magyar Nemzetben.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!