Üresek a strandok a rossz idő miatt

A kiszámíthatatlan időjárás visszavetette a fürdőzni vágyók kedvét Szombathelyen is. A gyenge júniusi hónap után júliusban a nagy kánikula hatására fellendülést tapasztalhattak a helyi fürdők. A hőségriadó hetében mindkét strandon több mint 6000 vendég volt, a mostani hűvös idő miatt azonban naponta csak pár százan látogatnak ki. A Tófürdő létesítményvezetője, Kisörsi Ferenc szerint egy nagy augusztusi hőség kellene ahhoz, hogy a tavalyi 40 ezres vendégszámot elérjék. Kántás Zoltán, a Termál Fürdő főmérnöke bízik abban, hogy meghaladják a tavalyi 55 ezres létszámot, azonban hozzátette, ha augusztusban is ilyen idő lesz, örülnek, ha egyáltalán azt elérik.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek