A GYSEV Sopron-Szombathely-Szentgotthárd vasútvonalának korszerűsítési munkálatai, az új felüljáró építése miatt a Csaba és a Szatmár utcákban forgalmi rendi változások lépnek életbe körülbelül másfél hónapra. A gyalogosok és kerékpárosok egy ideiglenes átjárót használhatnak. Az autósoknak kerülőutat jelölnek ki. A felújítási munkálatok érintik a 10H jelzésű helyi autóbuszjáratok útvonalát és megállóhelyeit. A mintegy 2,5 milliárd forintos új felüljárót a tervek szerint 2012. december 31-én adják majd át.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!