Bekameráznák az országhatárt

Kamerarendszerrel felügyeltetné az országhatárt a burgenlandi Szabadságpárt. Kérelmüket a tartományi parlament elé terjesztik a legközelebbi ülés alkalmával – írja az orf.at. A Vas megyét is érintő intézkedéssel a rendőrség pillanatokon belül elfoghatná a menekülő bűnözőket. Mint ismert Ausztria június elején ideiglenesen visszaállította a határellenőrzést a bécsi Világgazdasági Fórum idején. Már ekkor több osztrák politikai párt kezdeményezte, hogy állítsák helyre a határvédelmi pontokat, és indokolt esetben az ellenőrzéseket sűrűbben alkalmazzák.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek