A válság óta a munkavállalókat képviselő szakszervezetek is engedékenyebbek a rugalmas munkaidővel és szabadságolással kapcsolatban. Továbbra is nő az autóvásárlási kedv, ezért a korábbi évek gyakorlatától több európai gyárban nyáron sem állnak le teljesen a termeléssel – írja a nol.hu. A szentgotthárdi Opelnél július utolsó két hetében és augusztus első hetében szünetel a munka. Légrádi Edit szóvivő elmondta, hogy telephelyükön idén 230 ezer motor készül, és közben épül az új üzemrész is. A járműgyártás területén augusztus első három hetében lesz nyári leállás Szentgotthárdon.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!