Vélhetően fémtolvajok miatt esett ki a pécsi "magasházból" egy mázsás fémtárgy kedden, a police.hu oldalon olvasható közlemény szerint legalábbis: az eredetileg a liftakna tetején lévő tárgyat elmozdították, ezért leesett onnan, legurult a lépcsőn, majd egy ablakot kitörve hetven métert zuhant. A tömb - amelyet az elsődleges keddi információk szerint vasbeton elemnek gondoltak - megrongálta az út aszfaltburkolatát, de sem a tárgy, sem a kitört üvegtábla szilánkjai nem okoztak személyi sérülést. Több rendőrjárőr percek alatt a helyszínre ért, és átkutatta az épületet, amelynek tizennegyedik emeletén, az egyik terasz külső falához lapulva két férfit találtak; őket előállították. A rendőrök a legfelső szinten rábukkantak a fémlopáshoz használt eszközökre. A két férfi elismerte, hogy vasat akart lopni, de tagadta, hogy felelős volna a történtekért. Mint ismert, a Közép-Európa legmagasabb üresen álló épületeként a Guinness-rekordok könyvébe is bekerült pécsi "magasházat" 1989-ben életveszélyessé nyilvánították, és kiürítették.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!