Közös műterem használatra lehet pályázni a szombathelyi Megyei Művelődési és Ifjúsági Központban. Mindez a Művészek a Művészekért árverésen való összefogás eredményeként valósul meg. A pályázaton 18 és 35 év közötti alkotók vehetnek részt, szeptember 8-ig lehet nevezni. Ehhez szakmai önéletrajzra, esetleg portfolióra van szükség, és néhány mondatos indoklást is várnak, hogy miért van szükség a műteremre. A műtermet hat héten át, szeptember 15-e és október 30-a között használhatják a művészek. Az itt készült alkotásokból végül közös kiállítást rendeznek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!