Módosulnak a múzeumi kedvezmények

Július 26-ától megváltoztak a múzeumok látogatóit megillető kedvezmények. A módosítások révén a muzeális intézmények jelentős többletbevételhez juthatnak. Így megszűnt a díjtalan belépés lehetősége a főiskolai és egyetemi oktatók, a közművelődési intézmények szakmai munkakörben foglalkoztatott dolgozói, valamint az állami fenntartású múzeumok állandó kiállításainak látogatására szervezeten érkező diákcsoportok számára. A diákok mostantól félárú jegyet válthatnak csakúgy, mint azok, akik legalább két, 18 év alatti közeli hozzátartozójukkal kívánják megtekinteni az adott múzeumot. Továbbra is díjtalanul látogathatják a muzeális intézmények állandó és időszaki kiállításait a 70 éven felüliek, valamint a közoktatásban dolgozó pedagógusok. Szommer Ildikó a Vas Megyei Múzeumok Igazgatóságának igazgatóhelyettese rádiónknak elmondta: Már időszerű volt a kedvezmények átalakítása.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek