Nyári szünetet tart a Berzsenyi Dániel Megyei Könyvtár augusztus 8-20 között. A két hét zárva tartás idejére korlátlan mennyiségű könyvet kölcsönözhetnek az olvasók. Az utolsó héten vagyis augusztus 4-6. között 10 darab DVD-t valamint összesen 20 db CD-t vihetnek haza a tagok. A kölcsönzési határidőket erre az időszakra úgy állapították meg, hogy a két hét hozzáadódik a szokásos 21 napi lejárathoz. Azok, akik azonban késedelemben vannak a vissza hozatallal, mindenképpen próbálják meg adósságukat még a zárás előtt rendezni. A könyvtárbezárásra mindenképpen szükség volt a létszámcsökkentés miatt - tájékoztatott Pallósiné Dr. Toldi Márta igazgatónő.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!