Bűnösnek vallotta magát a magyar fiatalok halálát okozó kormányos. Bűnösnek vallotta magát gondatlanságból elkövetett emberölésben hétfőn Philadelphiában az a kormányos, aki tavaly nyáron vízi balesetet okozott, melyben két magyar fiatal életét vesztette köztük egy szombathelyi egyetemista. A 35 éves Matt Devlint hajón elkövetett, halált okozó kötelességszegéssel vádolják, ami hajózási jogban a gondatlanságból elkövetett emberölés kategóriájával egyenértékű. A szövetségi törvények értelmében Devlint 37-46 havi szabadságvesztéssel sújthatják.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!