A szerdán este megtartott koncerten egy kis időutazásban a barokk kor művészetét illetve a reneszánsz zene világát idézték fel a hallgatóknak. Az egy hetes kurzuson mintegy 50-en vesznek részt, akik a kor egyik népszerű hangszere a csembaló mellett a furulya illetve hegedű játékukat is fejleszthetik. A barokk kor gazdag hangzásvilágát bemutatva a Bartók terem mellett az evangélikus templomban is lesznek koncertek, illetve a Kálvária templomban majd egy orgonakoncertre várják a hallgatóságot.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!