Frekvenciaváltás miatt adásszünet lesz hétvégén a szombathelyi televízióban. Az országos digitális multiplex hálózat új, vasvári adójának üzembe helyezése miatt augusztus 8-tól megváltozik a Szombathelyi Televízió sugárzási frekvenciája. Azoknak a tévénézőknek, akik adásunkat egyéni antennával fogják, át kell hangolniuk készülékeiket az UHF 38-as csatornáról az 52-esre. A kábeltévéseknek nincs teendőjük, a szolgáltató elvégzi a szükséges beállításokat. Az átállás miatt pénteken este fél 8-tól hétfő déli 12 óráig a Szombathelyi Televízió adása szünetel.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!