Az ikervári Szent György Plébánia és a nyőgéri Helytörténeti Alapítvány szervezésében tartják meg a Templomok Éjszakája című zenei, filmes, lelki programot jövő héten, pénteken. A résztvevők filmet láthatnak majd a Szentföldről, de levetítik az Egyházmegyei zarándoklat című alkotást is, amelyen Dr. Veres András megyéspüspök vezetésével idén áprilisban Mátraverebélyről Szentkútra zarándokoltak az egyházmegye hívei, és mintegy 1300-an vettek részt rajta. De lesz zene Vatikánból, illetve az ausztriai Heiligenkreuz ciszterci szerzeteseinek nagy sikerű gregorián lemezét is meghallgathatják, valamint bibliaórát is tartanak majd a rendezvényen.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!