A Körmendi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya nyomozást folytat közlekedés biztonsága elleni bűntett megalapozott gyanúja miatt ismeretlen tettes(ek) ellen, akik 2011. július 11-én 13 óra 15 perc és 14 óra 30 perc közötti időben a 8-as számú főúton a Kámi-kapaszkodó térségében eltulajdonította(ák) a kihelyezett "Kavics felverődés" veszélyt jelző táblát.
Akik az esettel kapcsolatban információval rendelkeznek, jelentkezzenek a 94/592-630-as telefonszámon vagy hívják a 107-es segélyhívó számot.