Nevetségesen alacsony összegű bírsággal megúszta az idős osztrák sofőr a gázolást – írja a Privátkopó.hu. Még márciusban ütött el egy osztrák férfi két zebrán áthaladó kislányt Szombathelyen. Az osztrák állampolgár a Rohonci út felől érkezett autójával, nem volt elég körültekintő, elgázolta a Liget utcai kereszteződésnél a gyalogátkelőn áthaladó fiatalkorú lányokat. Akkor a rendőrök az osztrák sofőr ellen szabálysértési eljárást kezdeményeztek. Az ügyben nemrég született meg az ítélet, mely szerint 40 ezer forint pénzbírságra büntetik az idős osztrák urat. Továbbá Magyarország területén 5 hónapra eltiltják a vezetéstől. A lányok hozzátartozói sérelmezik, hogy az osztrák férfi nem érdeklődött az állapotukról a lányok balesete idején és azután sem. A szülők meglepően kevésnek tartják a kirótt összeget is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!