Augusztus 12-e után már csak 15-20 férőhelyet tartanak fent a jogosan fellebbezőknek. A felsőbb éveseknek már április-májusban lezajlott a felvételi jelentkezés. A férőhelyek 1/3-a vár még kiosztásra a leendő elsősök és pótfelvételizők között. A kollégiumot igénylőknél a tanulmányi és szociális helyzetet egyaránt figyelembe veszi a kollégiumi bizottság. Az egyetemnek 3 kollégiumi épülete van, 633 férőhellyel. A kollégiumban többnyire 3 ágyas szobák kiadók. A hallgatók szeptember elején foglalhatják el szobáikat. Az Ady téri kollégiumban egyébként várhatóan ősztől felújítások kezdődnek. A pályázaton nyert, több mint 400 millió Ft-ból újítják a külső- és a tetőtéri szigetelést, nyílászárókat és radiátorokat cserélnek, illetve korszerűsítik a fűtési rendszert.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!