Augusztus közepén virágzik a legjobban a parlagfű, Szombathelyen még önkormányzati területen is burjánzik a növény -írja a hírszerzo.hu a megyei lapra hivatkozva. A környékbeli lakók rosszul viselik a helyzetet. A szombathelyi Középhegyi úttól felfelé, az új családi házas lakóövezetben nagy sávokban tornyosul a parlagfű, de nemcsak magántelkeken, hanem önkormányzati területeken is burjánzik a növény. Dr. Szele Györgyi, a polgármesteri hivatal igazgatási osztályának vezetője azt mondta, sajnos a bejelentéseket követően nem tudnak másnap kimenni és levágni a parlagfüvet.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!