Saját kutyája harapott meg egy férfit Újfehértón

Az arcán, a nyakán és a mellkasán vérző, erősen ittasnak tűnt sérültet a mentők nem tudták ellátni, mert a férfi nem volt hajlandó elmozdulni a vicsorgó állat mellől, amely ekkor már gazdáját védte az idegenekkel szemben - ismertette Fülöp Gergely, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. A kiérkező rendőrök végül gázspray-vel fújták le az állatot, hogy a sérültet elláthassák. - közölte a rendőrség hétfőn az MTI-vel. A férfit a mentők kórházba szállították, a németjuhászt a tulajdonos hozzátartozójára bízták, és állatorvosi megfigyelés alá helyezték. Az eddig meghallgatott tanúk elmondása szerint az állat már korábban is agresszívan viselkedett, több embert megharapott, eddig azonban senki sem fordult a hatósághoz - mondta a százados. A jelenlegi adatok alapján az állatnak a kötelező védőoltásokat sem adatták be, ezért a rendőrség állatbetegség elleni védekezés elmulasztása miatt szabálysértési eljárást kezdeményezett a tulajdonossal szemben. Fülöp Gergely megjegyezte: a mentők nem először kértek rendőri segítséget a férfi kórházba szállításához.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek