Megtalálták vasárnap annak a 15 éves győri fiúnak a holttestét, aki kedden tűnt el a Rábában Rábapatonánál - közölte a rendőrség az MTI-vel. A felső-dunai vízi polgárőrök civilekkel és a likócsi polgárőrökkel nyolc hajóval húsznál többen keresték vasárnap a fiút a folyóban a család kérésére. Holttestére a rábapatonai gátőrház közelében találtak rá - mondta Perjési Frigyes, a Felső-dunai Vízi Polgárőrség vezetője az MTI érdeklődésére. A szerencsétlenül járt fiú a barátaival és két felnőttel a Vas megyei Nickről evezett le kedden a folyón. A rábapatonai híd közelében megálltak fürödni. A fiú, amikor már mászott volna ki a vízből a parti stégre, hirtelen elmerült. A rendőrség és a katasztrófavédelem mellett búvárok is keresték a tragédia napján, de nem jártak sikerrel.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!