Elütötte a biciklist
Tegnap délelőtt Szombathelyen, a Kismarton és a Gábor Áron utcák kereszteződésében egy autós nem adta meg az elsőbbséget egy kerékpárosnak, és elütötte. A biciklis nő nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett.
Megrongálta az autót
Körmenden, a Nemes Lipót utcában parkolt egy Opel, amelynek sárvédőit valamint hátsó ajtaját rongálták meg. A kár mintegy 150 ezer forint.
Megtalálták az ellopott vascsöveket
Az őrimagyarósdi kavicsbánya területéről vittek el vascsöveket 40 ezer forint értékben. Információgyűjtés után egy pankaszi udvarban a rendőrök megtalálták az ellopott vascsöveket, a lakót gyanúsítottként állították elő.