Kevesebb hulladék gyűlt össze az idei karneválon

Az elmúlt évekhez hasonlóan 100, különböző méretű hulladékgyűjtőt helyezett ki a SZOVA Zrt. a Savaria Karnevál rendezvényeinek helyszínére, munkatársaik és munkagépeik naponta gondoskodtak a belváros tisztán tartásáról – számolt be rádiónknak Vörös Lajos egységvezető. A hulladék az elmúlt évek mennyiségétől eltérően kevesebb lett, ebbe valószínűleg a szombat esti vihar is közrejátszhatott. A napokban egyébként még zajlanak az utómunkálatok, a munkások az étkezdék után maradt zsíros burkolatokat tisztítják, várhatóan azonban a hét végére újra a megszokott formájában pompázhat a Fő tér.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek