Új vonatokat indít a GYESEV

Hétfőtől változik a menetrend a Sopron-Csorna-Győr vasútvonalon. Az osztrák-magyar érdekeltségű vasúttársaság azzal indokolja az új vonatok indítását, hogy az egyébként is jelentős utasforgalom a tanévkezdet után tovább emelkedik. A személyvonatok tehermentesíthetik a 85-ös főutat, emellett várhatóan csökkentik a zsúfoltságot a helyközi járatos autóbuszokon. Az új menetrenddel az utasoknak kedvezőbb csatlakozási lehetőségeik lesznek, ha Csornáról Hegyeshalom, Szombathely, vagy Pápa irányába szeretnének továbbutazni, vagy az említett városokból Csornán keresztül Győrbe eljutni. A szeptember 5-től indított járatok csak munkanapokon közlekednek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek