Tanévnyitót tartottak a SEK-en is

Szombaton tartotta a Nyugat-magyarországi Egyetem Savaria Egyetemi központja a 2011/2012-es tanévnyitó ünnepségét a Sportházban. A ceremónia az elsőéveseknek a megjelenés kötelező volt, ők esküt tettek, és nyakukba került az egyetem kendője is. Az évnyitó esemény keretében kitüntetéseket és úgynevezett aranydiplomákat is átadtak. Az utóbbiakat azok az öregdiákok kaphatták, akik 50 évvel ezelőtt kerültek ki az intézmény falai közül. Az eseményen részt vett dr. Puskás Tivadar Szombathely polgármestere, aki a város polgáraivá fogadta az elsősöket, egyben hangsúlyozta, hogy Szombathely befogadó város, ahol szeretik és becsülik az ideérkezőket.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek