A tavalyi sikeren felbuzdulva másodszor is megrendezik a "sportvágygerjesztő" eseményt pénteken és szombaton a Savaria Egyetemi Központ Sportcsarnokában és udvarán. A program célja, hogy a gyerekek és a felnőttek egy helyszínre összegyűjtve ismerhessék meg a testmozgás több mint 40 ágazatát. H. Dr. Ekler Judit, a Sportágválasztó egyik szervezője elmondta, hogy a hétvégén szerepet kapnak a Földvigyázók is, akik játékos formában ismertetik meg a gyerekeket a környezettudatos gondolkodással, és lehetőség nyílik testtömegindex és egészségügyi állapot műszeres felmérésére is. Emellett pontgyűjtő akcióval ösztönzik a gyerekeket minél több sportág kipróbálására.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!