Szentgotthárd képviselő-testülete legutóbbi ülésén úgy döntött, hogy elfogadva az internetes felmérés eredményét a színházépület jelenlegi megnevezését nem változtatja meg. A testület a városi főépítész kezdeményezésére tavasszal foglalkozott a témával. A főépítész véleménye szerint, mivel a színházépület eredetileg templomként épült, így indokolt lenne a "Színháztemplom" elnevezés. A lakosság a városi honlapon szavazással dönthetett az ügyben. A feltüntetetett Színháztemplom, Magtárszínház és a Színház elnevezések közül ez utóbbira érkezett a legtöbb voks. Időközben felmerült a Csákányi László Színház és a Tánczos Tibor Színház elnevezés is, de a képviselő-testület végül az internetes szavazás eredményét vette elsősorban figyelembe.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!