Még mindig az intenzív osztályon ápolják és altatják azt a hároméves kisfiút, akit csütörtökön rázott meg az áram Szombathelyen. A gyermek a kádban ült, amikor berántotta a vízbe a hajszárítót, ami be volt dugva. A mentősök negyven percig próbálták újraéleszteni. Azt mondják: sok szerencsés véletlen kellett ahhoz, hogy ez végül sikerült. Hogy lett–e agykárosodása, csak akkor derül ki, amikor felébresztik. Az ügyet a rendőrség is vizsgálja. Az RTL Híradó úgy tudja, a hároméves kisfiú bátyjával fürdött, édesanyjuk vigyázott rájuk. A nagyobbik fiú korábban végzett, ezért őt az anyuka kikísérte a fürdőszobából. Alig egy percre hagyta magára a kisfiút, aki azonban ez alatt az idő alatt berántotta a vízbe a hajszárítót, ami be volt dugva. Ekkor rázta meg az áram.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!