Pályázati forrás nélkül, a lakók hozzájárulásával és banki hitelből újították fel a szentgotthárdi Mártírok útján egy társasház egyik részét. A munkákhoz az ott élő családok közel 50%-os önrészt biztosítottak – olvasható a gotthardtv.hu-n. A négy emeletes sorházat 1978-ban építették. Az elmúlt több mint három évtized alatt az épület állaga sokat romlott, a városközpont felé eső részét három évvel ezelőtt újították fel. A középső két lépcsőház szigetelését most végzik. A felújításba az esztétikai okon kívül az energiatakarékosság miatt kezdtek bele. A két lépcsőházban élő 28 család a lakások alapterülete után arányosan járult hozzá a költségekhez. A felvett banki kölcsönt nyolc év alatt kell törleszteniük.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!