Mesterházy: a kormány már a középosztály kifosztásához is hozzáfogott

Miután a létminimum alatt élőkről már lemondott, a kormány most a középosztály kifosztásához is hozzáfogott - jelentette ki az MSZP elnök-frakcióvezetője csütörtöki sajtótájékoztatóján, Kecskeméten. Mesterházy Attila szerint a kabinet intézkedései szöges ellentétben állnak a Fidesz választási ígéreteivel, amelyek arról szóltak, hogy létezik egy fájdalommentes válságkezelési út. A mostani az adóemelések és a brutális megszorítások kormánya, a jövő évi büdzsé pedig az elszegényedés és leszakadás költségvetése lesz - hangzott el. Mesterházy szerint az ország jelenlegi állapotát 20 százalékban az európai pénzügyi krízis, és 80 százalékban Orbán és Matolcsy alkalmatlansága okozta. Hozzátette: a Fidesz gazdaságpolitikája "perverz módon" a rászorulók helyett a gazdagabbakat segíti.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek