Elmarad a rendkívüli megyei közgyűlés

Kovács Ferenc, a Vas megyei közgyűlés elnökének parlamenti elfoglaltsága miatt elmarad a megyei közgyűlés hétfő reggelre meghirdetett rendkívüli ülése. Az ülésen – az ellenzék kezdeményezésére – a megyei vagyon átadásáról tárgyaltak volna. Parlamenti döntés alapján január 1-től a megyei önkormányzatok minden vagyona az állam tulajdonába és kezelésébe kerül, és az állam átvállalja a megyék adósságát is. Vas megyében azonban jóval nagyobb értékű a vagyon, mint az adósság mértéke, az ellenzék szerint meg kell akadályozni a vagyon átvételét.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek