Állami kézbe kerülnek a tűzoltóságok, így a sárvári is

Január elsejétől az egységes országos katasztrófavédelmi rendszer részeként, újra állami tűzoltóságként működnek az eddigi önkormányzati tűzoltóságok. A rendszer átalakításával járó módosítások az első negyedév végére várhatóak. Azt egyelőre még nem lehet tudni, hogy mi lesz a tűzoltóságok alapítványaival. Ennek Sárváron különös jelentősége van, hiszen évről-évre a helyi Tűzoltáshoz Felszerelést Alapítvány rendezi meg a több tízezer látogatót vonzó Simon-Júdás vásárt.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek