Új mentéstechnikai eszközt vásárolhattak Szentgotthárdon

Az esetkocsit egy helybeli vállalkozó nagylelkű adományának köszönhetően szerelhették fel egy új laringoszkóp készletettel, amelyre már régóta szükség volt. Tavaly is volt példa adományozásra, akkor egy csörötneki lakos jóvoltából GPS-t vásárolhattak a mentősök. Szentgotthárdon jelenleg két mentőautó - egy Eset és egy Mentőgépkocsi - teljesít szolgálatot, amelyeknek felszereltsége kielégítőnek mondható, azonban a gyakran használt eszközök tönkremehetnek, illetve elavulttá válhatnak. Ezért a mentőállomás dolgozói szívesen vesznek minden adományt és segítséget, amellyel a mentőautókat korszerűsíthetik.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek