A város új önkormányzata első intézkedései között hirdette meg a programot. A kezdeményezés célja, hogy a Szombathelyen érettségizett diákok felsőfokú tanulmányaik után térjenek vissza szülővárosukba, itthon találják meg boldogulásukat. Az öt legnagyobb szombathelyi vállalat a BPW, a Delphi, az EPCOS, a JABIL és az LuK vezetői többször is megerősítették, hogy a következő években csaknem 2500 új álláshelyet szeretnének megnyitni a munkavállalók számára. A bővítés részeként nagy számban lesz szükség mérnökökre, műszaki felsőoktatásban végzett szakemberekre. Szombaton 10 órakor a Polgármesteri Hivatal nagytermében várják a karrierexpora a fiatalokat, ahol a cégek képviselői tájékoztatják a résztvevőket az elhelyezkedés feltételeiről, szakmai gyakorlati és ösztöndíj lehetőségről.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!