Kidobott osztrák autógumik Vasban

Az abroncsokon lévő feliratok alapján egyértelmű, hogy ismeretlenek Ausztriából származó, többszáz autógumit helyeztek el a határ magyar oldalán- írja az orf.at. A Vas-megyei és az Oberwart-i rendőrség is nyomoz az ügyben. A magyar rendőrség információi szerint Kőszegszerdahelynél és Pinkamindszentnél találtak abroncs-kupacokat. A rendőrség most azt vizsgálja, hogy van-e összefüggés az egyes esetek között. Ha kiderül, hogy ki a felelős az illegális szemétlerakásért, akkor akár három év szabadságvesztés is kiszabható lesz rá.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek